Naujienos

Karantino suvaržymai: kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu

LKU-COVID-19-kredito-unija-paslaugos-nuotoliniu-būdu

Praėjusią savaitę buvo pranešta apie Vyriausybės sprendimu sustiprintas pandemijos valdymo priemones ir iki 2021 m. sausio 31 d. 24 val. šalyje pratęstą karantiną. Nors LKU grupės kredito unijos dirba įprasta tvarka, tačiau palaikydamos prevencines priemones ir saugodamos savo darbuotojų bei narių sveikatą, primena apie galimybes tvarkyti finansinius reikalus nuotoliniu būdu.

Raginimas vengti nebūtinų socialinių kontaktų

Gyventojams rekomenduojama riboti apsipirkimų prekybos vietose skaičių, o esant būtinybei – atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o mokėjimo kortelėmis. Primename, kad mokėjimo kortelėmis bekontakčiu būdu prekybos vietose galite sumokėti už prekes iki 50 Eur.

Norintieji gauti kreditą, kviečiami nevykti į kredito uniją, o užpildyti paraišką kreditui gauti, kurią rasite interneto svetainėje www.lku.lt. Ją užpildžiusieji gaus pasiūlymus net iš kelių kredito unijų, o su jumis susisiekęs atsakingas darbuotojas suteiks detalesnę konsultaciją. Tokiu būdu išvengsite nebūtino fizinio kontakto su kredito unijos darbuotoju.

Norintieji atsidaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sąskaitą, metines palūkanas gali sužinoti interneto svetainėje www.lku.lt. Taip pat primename, kad indėlio sąskaitą galite atsidaryti likę namuose – per el. bankininkystės sistemą „i-Unija“.

Daugelis finansinių operacijų – el. bankininkystėje „i-Unija“

Daugumą kredito unijų teikiamų finansinių paslaugų galite pasiekti neatvykę į savo kredito uniją. Elektroninė bankininkystė „i-Unija“ – greitas ir saugus būdas atlikti šias finansines operacijas:

  1. Atlikti mokėjimus internetu.
  2. Atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas.
  3. Atsiskaityti už prekes ir paslaugas e. parduotuvėse.
  4. Sudaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sutartį.
  5. Peržiūrėti informaciją apie turimus kreditus: mokėjimo grafikus, palūkanas, kredito dengimo istoriją, pagrindines sąlygas.
  6. Išsiųsti žinutę savo kredito unijai.
  7. Įkelti ir savo kredito unijai pateikti nustatyto formato arba laisvos formos prašymus bei kitus dokumentus.

Taip pat primename, jog dar spalį buvo atverta galimybė gyventojams tapti bet kurios iš 45 LKU grupei priklausančių kredito unijų nariu nuotoliniu būdu, neatvykus į pačią kredito uniją. Kaip tapti kredito unijos nariu nuotoliniu būdu – skaitykite straipsnyje, o rasti arčiausiai Jūsų esančią kredito uniją galite interaktyviame žemėlapyje.

Apie paslaugas sužinokite nuotoliniu būdu

LKU grupės kredito unijos klientų aptarnavimo vietose dirba įprasta tvarka. Priėmus kitokius sprendimus, apie kredito unijų darbo organizavimo pokyčius būsite informuoti atskirais pranešimais.

Primename, kad visą svarbiausią informaciją apie kredito unijų paslaugas galite rasti interneto svetainėje www.lku.lt bei uždavę mums klausimą skiltyje „Susisiekite“. Taip pat kredito unijų nariai dėl finansinių klausimų gali kreiptis į savo kredito uniją el. paštu arba telefonu. Visų LKU grupės kredito unijų kontaktus rasite čia.

Kviečiame būti atsakingais, laikytis karantino apribojimų ir tokiu būdu apsaugoti save bei savo artimuosius!

Atgal