Mokėjimo sąskaita kredito unijoje

Kredito unija jums atidarys mokėjimo sąskaitą, kuria galėsite naudotis prisijungę prie el. bankininkystės „i-Unija“ arba atvykę į savo kredito uniją. Jūsų el. bankininkystės paskyra suteikia galimybę valdyti finansus internete, prisijungti prie „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), E. valdžios vartų ir kitų elektroninių paslaugų. El. bankininkystėje taip pat galite:

  • Peržiūrėti operacijų išrašą.
  • Pervedimas į savo sąskaitą kredito unijoje arba į savo ar kito kliento sąskaitą LKU grupei priklausančioje kredito unijoje atliekamas tą pačią dieną, mokėjimo nurodymą pateikus iki 23.55 val.
  • Pervedimas į kitus Lietuvoje registruotus bankus ar kitas mokėjimo paslaugų teikėjų įstaigas atliekamas tą pačią darbo dieną, mokėjimo nurodymą pateikus iki 16.00 val.
  • Pervedimas į SEPA erdvės šalyse registruotus bankus ar kitas mokėjimo paslaugų teikėjų įstaigas atliekamas tą pačią darbo dieną, mokėjimo nurodymą pateikus iki 16.00 val.
  • Gauti mokėjimus eurais.
  • Pasiimti ar įmokėti grynuosius pinigus eurais.

Mokėjimų SEPA erdvėje vykdymo laikai:

SEPA mokėjimo nurodymo pateikimo laikas kredito unijojePreliminarus SEPA mokėjimo gavimo laikas darbo dieną**
Nuo 00:00 iki 9:1011:15
Nuo 9:10 iki 11:4013:45
Nuo 11:40 iki 14:1016:15
Nuo 14:10 iki 16:0017:45
Nuo 16:00 iki 24:0011:15 / kitą darbo dieną (D+1)

*SEPA erdvę sudaro Europos ekonominės erdvės šalys ir Andora, Monakas, San Marinas, Šveicarija, Jungtinė Karalystė bei Vatikanas.

**Darbo dienos – savaitės dienos išskyrus šeštadienį, sekmadienį, kitas Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytas poilsio ir švenčių dienas bei Didįjį (prieš Velykinį) penktadienį.

Dėmesio!

Faktinis lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą laikas priklauso nuo gavėjo banko ar mokėjimo paslaugų teikėjo ir gali būti vėlesnis nei nurodyta lentelėje.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.


Su „i-Unija“ mes – dar arčiau Jūsų!