Naujienos

Nuo šiol galite tapti kredito unijos nariu ir nuotoliniu būdu

Nuotolinė-narystė-LKU-kredito-unijos

Tobulėjant technologijų galimybėms, sudaromos platesnės ir patogesnės sąlygos pasiekti kredito unijų paslaugas ir jomis naudotis. Vienas to pavyzdžių – atverta galimybė gyventojams tapti bet kurios iš 45 LKU grupei priklausančių kredito unijų nariu nuotoliniu būdu, neatvykus į pačią kredito uniją.

Nuo šiol privatiems asmenims, norintiems tapti kredito unijų nariais nuotoliniu būdu, pakaks turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą, kompiuterį, telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį su vaizdo kamera bei vieną iš identifikavimo priemonių – mobilųjį parašą arba kvalifikuotą „Smart-ID“ paskyrą.

Norėdamas tapti nariu, asmuo turi kreiptis į kredito uniją telefonu arba elektroniniu paštu. Atsakingam kredito unijos darbuotojui supažindinus su narystės sąlygomis ir kriterijais, sutartu elektroniniu kanalu pateikiamos užpildyti ir kvalifikuotu elektroniniu parašu pasirašyti reikalingos dokumentų formos,  nustatoma asmens tapatybė bei priimamas sprendimas dėl jo narystės.

Primename, kad kredito unijos nariais gali tapti pilnamečiai asmenys, atitinkantys kredito unijų nustatytus narystės kriterijus. Tapdamas nariu, asmuo turi sumokėti kredito unijos stojamąjį mokestį, jeigu toks yra taikomas, ir minimalų pajinį įnašą. Asmens įsigytas pajus leidžia turėti vieno balso teisę kredito unijos visuotiniame narių susirinkime ir tokiu būdu dalyvauti kredito unijos valdyme.

Taip pat tapus LKU grupės kredito unijos nariu, galima naudotis visomis finansinėmis paslaugomis – nuo atsiskaitomosios sąskaitos ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki bekontakčių mokėjimo kortelių, taip pat gauti kreditą bei taupyti pasirašius terminuotojo arba taupomojo indėlio sutartį.

Artimiausiu metu LKU kredito unijų grupė ruošiasi pristatyti naują įrankį, leisiantį gyventojams tapti nariais nuotoliniu būdu dar paprasčiau ir patogiau, visus reikiamus dokumentus pateikus per vieningą savitarnos sistemą LKU interneto svetainėje.

LKU kredito unijų grupė – didžiausia kredito unijų grupė Lietuvoje, vienijanti 45 kredito unijas ir turinti daugiau negu 100 klientų aptarnavimo vietų. Plačiu klientų aptarnavimo vietų tinklu užtikrinamas lengvas kokybiškų finansinių paslaugų pasiekiamumas įvairiuose šalies regionuose gyvenantiems žmonėms.

Tapkite arčiausiai Jūsų esančios LKU grupės kredito unijos nariu!

Atgal