Naujienos

Trakuose atidarytas kredito unijos „Neris“ skyrius-nutolusi kasa

Rugsėjo paskutinį penktadienį Trakuose buvo atidarytas kredito unijos „Neris“ skyrius-nutolusi kasa adresu Vytauto g. 55. Tądien prie renginio dalyvių gretų prisijungė Lietuvos centrinės kredito unijos vadovai, kaimo bendruomenių atstovai, vietos verslininkai bei kredito unijos „Neris“ nariai.

Kredito unija „Neris“ – jauniausia Lietuvos centrinės kredito unijos narė, Vilniuje veiklą pradėjusi 2018 m., teikia visas svarbiausias finansines paslaugas: kreditus gyventojams ir verslui, terminuotus ir taupomuosius indėlius, galima įnešti ir išimti grynuosius pinigus, turėti debetines ir kreditines mokėjimo korteles bei naudotis internetinės bankininkystės paslauga „i-Unija“.

Kredito unijoje taip pat galima sumokėti komunalinius mokesčius ir gauti finansines konsultacijas. Vis dėlto, kitaip nei bankai, kredito unija „Neris“ yra kooperatinė bendrovė, todėl finansines paslaugas gali teikti tik savo nariams ir tik savo teritorijoje – Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Kredito unijos administracijos vadovė Kristina Pavliukianec pasakoja, kad sprendimas atidaryti nutolusią kasą Trakuose buvo priimtas norint pasiekti didesnį klientų ratą ne tik pačiame Vilniuje, bet ir Vilniaus rajone:

„Mūsų įmonės tikslas – kiekvienam klientui pasiūlyti geriausias finansines paslaugas suprantamai, operatyviai ir patogiai. Pastebėjome, kad didžiausią klientų dalį sudarė vilniečiai, todėl ieškojome būdų, kaip būti arčiau rajono gyventojų. Dabar, kai atidarėme savo skyrių-nutolusią kasą Trakuose, esame dar lengviau pasiekiami. Tikimės, kad mūsų paslaugomis susidomės ne tik Trakų, bet ir aplinkinių miestelių – Vievio, Lentvario, Elektrėnų ir kitų – gyventojai, verslo įmonių atstovai.“

Trakiečiams kredito unijos „Neris“ nutolusios kasos Trakuose vieta – gerai žinoma, kadangi ankščiau čia buvo „Luminor“ banko skyrius, iš kurio šiuo metu liko tik bankomatas. Dažnai pastebima, kad iš mažesnių miestelių pasitraukus didžiųjų bankų skyriams, vietos gyventojams trūksta galimybės pasikonsultuoti gyvo pokalbio metu. Kredito unija „Neris“ tikisi užpildyti šį poreikį ir kviečia Trakų gyventojus artimiau susipažinti.

Atgal