Naujienos

Startavo atnaujinta LKU grupės interneto svetainė – išbandykite pirmieji!

LKU-LCKU-nauja-interneto-svetainė-kredito-unija-unijos

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad siekiant maksimalaus interneto vartotojų patogumo ieškant dominančios informacijos apie kredito unijas, buvo atnaujinta LKU grupės interneto svetainė adresu www.lku.lt. Nuo šiol svetainė bus modernesnė ir dar labiau pritaikyta šiandienos klientų poreikiams.

Naujinimo darbų metu atsižvelgus į skirtingų auditorijų poreikius bei siekiant didesnio aiškumo, buvo nuspręsta atskirti informaciją apie LKU grupės kredito unijų teikiamas finansines paslaugas bei visą grupę prižiūrinčios Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) veiklą. Kitaip negu iki šiol, informacija apie LCKU pateikiama atskiroje interneto svetainėje adresu www.lcku.lt. Taip pat naujų metų pradžioje bus atnaujintos ir LKU grupei priklausančių kredito unijų interneto svetainės.

Siekiant sukurti sklandžią vartotojų naršymo svetainėje patirtį, buvo panaudotos naujosios interneto svetainių tendencijos ir technologijos. Svetainė pritaikyta naršymui ne tik kompiuteriais, bet ir mobiliaisiais telefonais bei planšetėmis. Svetainės lankytojų lauks ne tik atnaujinta informacija, bet ir šiuolaikiška svetainės struktūra ir dizainas. Svarbu ir tai, kad naršymas LKU grupės interneto svetainėse dėl patogesnės navigacijos ir atnaujintos sistemos bus ne tik greitesnis, bet ir saugesnis. Taip pat interneto svetainės papildytos ir naujomis funkcijomis.

Naršymo sklandumą užtikrins šiuolaikiška svetainės sistemos architektūra, informacijos paieškos moduliai, atskira dažniausiai užduodamų klausimų skiltis. Atnaujintos paskolų skaičiuoklės dėka interneto vartotojai galės dar patogiau sužinoti preliminarias paskolų sąlygas ir pateikti elektroninę paraišką kreditams gauti. Be viso to, svetainės lankytojai čia ras ir terminuotojo, taupomojo indėlių palūkanų kredito unijose lenteles bei terminuotojo indėlio skaičiuoklę.

Būsimi kredito unijų klientai interaktyvaus žemėlapio pagalba lengvai ras arčiausiai esančias LKU kredito unijas, kurių nariais galės tapti. Artimiausiu metu LKU kredito unijų grupė pristatys naują įrankį, leisiantį gyventojams tapti kredito unijų nariais nuotoliniu būdu dar paprasčiau. Pakaks visus reikalingus dokumentus pateikti per vieningą savitarnos sistemą interneto svetainėje www.lku.lt.

LKU grupės kredito unijų interneto svetainėse lankytojai ras visą svarbiausią informaciją apie unijų teikiamas finansines paslaugas, aktualias naujienas, kurios lengvesnei jų paieškai bus kategorizuojamos ir archyvuojamos.

Linkime sklandžios ir malonios naršymo patirties!

Atgal