Naujienos

Sąskrydis 2023: dieną varžybos ant batutų, vakare – padai kaito šokių aikštelėje

LKU kredito unijų grupė tradiciškai sukvietė visų 45 grupę vienijančių kredito unijų darbuotojus tradiciškai praleisti vasaros savaitgalį draugę LKU vasaros sąskrydyje 2023. Darbuotojai kartu su šeimomis iš visos Lietuvos vasaros vidurį sutiko kaip niekada aktyviai batutų rungtyse, o vakarą leido trypdami šokių aikštelėje.

Lietuvos centrinė kredito unija ir Asociacija Lietuvos kredito unijos kasmet suburia kredito unijų darbuotojus į vieną vietą nepamirštam savaitgaliui drauge. Šiemet „Vilnius Grand Resort“ viešbučio prieigose sąskrydžio svečius pasitiko batutų pramogų zona. Vos iškėlę LKU vėliavą sportiškai nusiteikę dalyviai ėmėsi varžytis nestandartinėse rungtyse: mega-kliūčių ruože, eliminatoriuje, kortų namo statybose ir išbandė kitus nutrūktgalviškus iššūkius, kuriais pasirūpino „Noriupramogauti.lt“ komanda. O leidžiantis saulei į dangų pakilo LKU karšto oro balionas, kuriuo skrydį buvo galima laimėti loterijoje sąskrydžio metu.

Šiemet tai 21-asis kartas, kuomet nusimetėme visus savo skirtumus, kad visi kartu sutilptume po viena LKU kredito unijų grupės vėliava. Dėkojame dalyvavusiems ir jau nekantraujame Jus pamatyti kitąmet!

Šventės akimirkos:

Atgal