Naujienos

Sąskrydis 2022: Per 300 dalyvių ir Didžiosios lenktynės savadarbiais bolidais

Didžiausia Lietuvoje LKU kredito unijų grupė, kurią sudaro 44 kredito unijos ir jų veiklą prižiūrinti Lietuvos centrinė kredito unija, vienija per 500 darbuotojų. Gausios darbuotojų  iš visos Lietuvos gretos reikalauja atskiro dėmesio tradicijų puoselėjimui, bendroms veikloms ir geresniam tarpusavio pažinimui.

Dėl to Lietuvos centrinė kredito unija kartu su Asociacija Lietuvos kredito unijos kasmet suburia kredito unijų darbuotojus ir jų šeimas praleisti savaitgalį drauge neformalioje aplinkoje. Šiemet Oro Dubingiuose, Molėtų rajone, kredito unijų darbuotojai priėmė komandinę dvasią stiprinančius iššūkius: konstravo bemotorius bolidus, su kuriais komandos varžėsi dėl geriausiųjų titulo Didžiosiose lenktynėse.

Kooperacija, savitarpio pagalba ir solidarumas – mūsų stiprybė, kurią puoselėja kiekvienas kredito unijos darbuotojas. Praėjęs savaitgalis mums patvirtino, kad kredito unijos yra didelė jėga. Už tai dėkojame kiekvienam dalyvavusiam – mums gera augti, dirbti ir kurti kartu. Iki pasimatymo kitąmet!

Šventės akimirkos:

Atgal