Naujienos

Sąskrydis 2021: Kredito unijų darbuotojai priėmė komandinius iššūkius

Kredito unijų darbuotojai LKU kredito unijų grupė sąskrydis 2021

Didžiausia Lietuvoje LKU kredito unijų grupė, kurią sudaro 45 kredito unijos ir jų veiklą prižiūrinti Lietuvos centrinė kredito unija, vienija per 500 darbuotojų. Gausios darbuotojų  iš visos Lietuvos gretos reikalauja atskiro dėmesio tradicijų puoselėjimui, bendroms veikloms ir geresniam tarpusavio pažinimui.

Dėl to Lietuvos centrinė kredito unija kartu su Asociacija Lietuvos kredito unijos kasmet suburia kredito unijų darbuotojus ir jų šeimas praleisti savaitgalį drauge neformalioje aplinkoje. Šiemet Oro Dubingiuose, Molėtų rajone, kredito unijų darbuotojai priėmė komandinę dvasią stiprinančius iššūkius ir dalyvavo orientacinėse žaidynėse, mėgavosi vandens ir kitomis aktyviomis pramogomis bei specialiai šiai progai paruoštais siurprizais.

Vienas jų – galimybė laimėti skrydi LKU logotipu puoštu karšto oro balionu. Burtų keliais išrinkti 4 laimėtojai dar tą patį vakarą pakilo apžvelgti vakarėjančio Dubingių kraštovaizdžio.

Kredito unijų darbuotojai pademonstravo komandinę dvasią ir dar kartą įrodė, kad gali veikti vieningai ne tik darbe, bet ir šventėje. Dėkojame visiems renginio dalyviams ir organizatoriams bei su nekantrumu laukiame kitų metų.

Šventės akimirkos:

Atgal