Naujienos

Rekomenduojame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu

lku-kredito-uniju-grupe-finansiniai-reikalai-karantinas-koronavirusas

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo ir Vyriausybės sprendimą paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, LKU kredito unijų grupė ragina visus unijų narius vengti nebūtinų socialinių kontaktų bei finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu.

Primename, kad LKU internetinėje bankininkystėje „i-Unija“ galite pasitikrinti sąskaitos likutį, atlikti mokėjimus, sumokėti komunalines įmokas ir kitus mokesčius, padėti terminuotą ar taupomąjį indėlį. Jei domina kredito pasiūlymas, jį galite gauti pateikę paraišką www.lku.lt.

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją ir siekdami, kad mūsų nariai nepatirtų nepatogumų bei išvengtų papildomų vizitų į kredito unijų aptarnavimo vietas, nukėlėme terminą, nuo kurio nebebus galimybės prisijungti prie internetinės bankininkystės „i-Unija“ su slaptažodžių kortele. Apie naują terminą, atsižvelgdami į situaciją Lietuvoje dėl koronaviruso plitimo,  informuosime Jus atskiru pranešimu.

Dėl virusų plitimo ypatybių, rekomenduojame mažinti grynųjų pinigų naudojimą ir esant galimybei, atsiskaitymams naudoti mokėjimo korteles, ypač bekontakčių atsiskaitymų būdu.

Informuojame, kad karantino metu, kai kurios LKU grupės kredito unijos bei nutolusios kasos planuoja koreguoti savo darbo laiką, tačiau dauguma jų dirbs įprastu režimu. Apie kredito unijų darbo organizavimo pokyčius būsite informuoti atskirais pranešimais.

Primename, kad jei per pastarąsias 14 dienų lankėtės į rizikos grupę įtrauktose šalyse, bendravote su žmogumi, kuriam buvo patvirtinta arba įtarta koronaviruso infekcija, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus privalote 2 savaites praleisti karantine namuose. Tokiu atveju neturėtumėte vykti į kredito uniją, o dėl būtinų jos paslaugų kreipkitės nuotoliniu būdu (internetu, telefonu ir pan.).

Šiuo sudėtingu laikotarpiu, skatiname Jus rūpintis savo ir aplinkinių sveikata, bei dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę.

Atgal