Naujienos

Panevėžio kredito unijos vadovui K. Antanynui įteiktas „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas

Panevėžio-kredito-unija-sidabro-žvaigždė-Kazimieras-Antanynas

LKU grupės kredito unijų vadovai ir darbuotojai aktyviai dirba ne tik savo kredito unijų, bet ir visos bendruomenės labui. Vienas to pavyzdžių – Panevėžio kredito unijos administracijos vadovas ir valdybos pirmininkas Kazimieras Antanynas, kuris už savo darbus apdovanotas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) įsteigtu garbės ženklu – „Darbo žvaigžde“.

Rugsėjo 14 d. Vilniuje LPPARA įteikė kasmetinius „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės-vadovės“ ir „Darbo žvaigždės“ apdovanojimus. Pastarasis įteiktas labiausiai prie verslo aplinkos gerinimo ir pasiūlymų valdžios institucijoms generavimo prisidėjusiems LPPARA sistemos nariams. Sidabro „Darbo žvaigžde“ už reikšmingą indėlį į šalies ekonomiką ir verslo bendruomenę apdovanotas Panevėžio kredito unijos vadovas ir Panevėžio PPAR tarybos narys K. Antanynas.

Laureatus ir Rūmų bendruomenę sveikino Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir susisiekimo ministras Marius Skuodis.

„Darbo žvaigždės“ apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas dar 1939 m. Apdovanojimas suteikiamas verslo lyderių (asmenų) nuopelnams pažymėti, siekiant skatinti dirbti Lietuvos ir žmonių gerovei. Kasmet „Darbo žvaigdžės“ apdovanojimas yra įteikiamas regionų verslininkams ir darbuotojams, savo idėjomis ir veikla reikšmingai prisidedantiems prie verslo sąlygų šalyje gerinimo.

Sveikiname Panevėžio kredito uniją ir jos vadovą K. Antanyną linkėdami ir toliau savo darbais, atkaklumu bei ryžtu užtikrintai žengti prasmingų tikslų keliu!

Atgal