Naujienos

LKU kredito unijų grupė kviečia palaikyti Lietuvos medikus kovoje su koronavirusu!

origamiai-palaikome-COVID-19-medikai-lku-kredito-unijos

Pavojingai ir nepažįstamai ligai greitai plintant Lietuvoje, suprantame, kad mums padėti gali tik gebėjimas susitarti, solidariai kiekvienam prisidedant prie problemos sprendimo, susitelkiant tam, kad apsaugotume vienas kitą, taip pat – pažeidžiamiausius mūsų visuomenės narius. Šiandien tai ne tik mūsų kaimynai ar draugai, bet ir tūkstančiai sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų. Tie, nuo kurių darbo priklauso visų mūsų sveikata ir netgi gyvybė.

Gydytojams, slaugos darbuotojams, sanitarams, techniniams sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams šiandien trūksta gyvybiškai svarbių apsaugos priemonių: kaukių, apsauginių chalatų, akinių, pirštinių, didelėms ir mažoms Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigoms – tyrimų reagentų, gyvybės palaikymo įrangos. Jaučiame, kad būtent mes – finansines paslaugas teikiančios kooperatinės organizacijos, turime imtis lyderystės telkti paramą būtiną visos Lietuvos gydytojams ir ligoninėms.

Tapdami Maltos ordino inicijuoto paramos projekto ambasadoriais imamės iniciatyvos paskatinti visas LKU grupei priklausančias kredito unijas bei daugiau nei 100 000 jų narių paremti šią gyvybiškai svarbią iniciatyvą. Kviesdami visus savo narius, klientus ir partnerius prisidėti prie šio paramos projekto – galime realiais darbais dar kartą įtvirtinti pačią kredito unijų gyvavimo idėją – esame kartu tam, kad paremtume vienas kitą ištikus bėdai.

Visos surinktos lėšos bus skirtos priemonių įsigijimui ir tiekimui, jokie administraciniai mokesčiai netaikomi. Priemonės bus perkamos ir teikiamos ligoninėms, atsižvelgiant į surinktą paramos sumą ir esamą poreikį, o informacija apie tai teikiama ir nuolat atnaujinama www.aukok.lt svetainėje.

Jeigu šių priemonių bus įsigyta pakankamai Vilniaus miesto savivaldybės ar Sveikatos apsaugos ministerijos lėšomis, visa suaukota parama pasieks medikus, tik kitokia forma.

Savo paramą galite skirti šioje nuorodoje:
https://www.aukok.lt/fr/a241337b7d204af3b3f5110a568d8c08

Nelikime abejingi, suteikime viltį tiems, kurie kasdien kovoja dėl mūsų ir artimo gerovės!

Atgal