Naujienos

LKU grupės remiama „PROflame by IRP“ komanda „Aurum 1006 km“ lenktynėse – geriausia savo kategorijoje

aurum-1006-km-proflame-by-irp-lku-kredito-unijos

Savaitgalį 21-ąjį kartą vykusių „Aurum 1006 km“ žiedinių lenktynių atgarsiai skamba iki šiol. Lenktynėse pasirodžiusi komanda „PROflame by IRP“, tarp kurios rėmėjų – LKU kredito unijų grupė, SP (angl. Special Cars) kategorijoje nušluostė nosį varžovams, o jos pilotai Lukas Laukaitis, Darius Ardavičius bei Kristijonas Pelanis bendroje įskaitoje pateko tarp dešimties geriausių.

Dar 2008 metais suburta L. Laukaičio ir D. Ardavičiaus komanda „DL Team“, prieš lenktynes pasivadinusi „PROflame by IRP“, ne kartą kopė ant aukščiausio prizininkų laiptelio. Pilotai 2017 ir 2018 metais tose pačiose „Aurum 1006 km“ lenktynėse pelnė aukščiausią vietą dyzeliniu kuru varomų automobilių įskaitoje, o šiais metais savo jėgas išbandė su naujuoju BMW M2 automobiliu. Likus kelioms dienoms iki lenktynių starto, komandos sudėtį papildė ir trečias patyręs lenktynininkas – K. Pelanis.

L.Laukaitis, D. Ardavičius ir K. Pelanis per 8 valandas 43 minutes trukusį važiavimą įveikė 337 ratus ir bendroje įskaitoje užėmė 9 vietą. L. Laukaičio teigimu, lenktynės buvo ypač sunkios dėl savaitgalį vyravusio saulėto oro: „Tai buvo vienos karščiausių lenktynių per pastaruosius penkerius metus ir pareikalavo daug jėgų tiek iš mūsų pačių, tiek iš automobilio. Galiausiai viskas pavyko puikiai ir džiaugiamės pasiektu rezultatu“, – sako pilotas pridėdamas, kad visą laiką buvo stengtasi laikytis išsikelto tikslo pernelyg nespaudžiant automobilio, kuriam šios lenktynės – debiutinės.

Pilotas pasakoja, kad nors iškelto tikslo kvalifikacinėms lenktynėms pasiekti nepavyko ir komanda į geriausiųjų dešimtuką tąkart nepateko, tačiau lenktynių pabaiga buvo džiuginanti ir kiek netikėta patiems lenktynininkams: „Pirmoje lenktynių pusėje važiavome numatytu greičiu ir  stebėjome savo konkurentus, kurie beveik visą laiką pirmavo, tačiau nebuvo nuo mūsų nutolę ir situacija atrodė kontroliuojama. Varžybų pabaigoje mes juos aplenkėme ir savo kategorijoje finišavome pirmi. Tai buvo labai geras jausmas!“

„PROflame by IRP“ komandai pernelyg atsikvėpti neteks – lenktynininkai netrukus pradės ruoštis kitoms – „Baltic Endurance Championship“ – lenktynėms. 6 valandų ištvermės lenktynės rugpjūčio ir spalio mėnesiais vyks net dviem etapais: Parnu (Estija) ir Rygoje (Latvija).

LKU kredito unijų grupė sveikina lenktynininkus su pelnytais pasiekimais ir linki dar aukštesnių rezultatų būsimose lenktynėse!

Atgal