Naujienos

Lietuvos centrinės kredito unijos geroji patirtis – delegacijos iš Kazachstano dėmesio centre

kredito-unija-unijos-kooperatinė-bankininkystė-Kazachstano-svečiai-delegacija-Sigitas-Bubnys-LKU-centrinė-kredito-unija

Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) ir Asociacija Lietuvos kredito unijos (ALKU) šią savaitę svečiuose sulaukė kredito unijų iš Kazachstano delegacijos. Kazachstano kooperatinės bankininkystės sektoriaus atstovai leidosi į šią stažuotę su tikslu pažinti kredito unijų veiklą ir iššūkius Vokietijos bei Lietuvos kredito unijų sektoriuje.

Prieš tai aplankę Vokietijos kooperatinės bankininkystės institucijas, trečiadienį svečiai buvo sutikti LCKU biure Kaune. Čia ALKU valdybos narys Sigitas Bubnys pristatė kredito unijų sektorių Lietuvoje, taip pat asociacijos veiklą, reikšmę ir istoriją. Iš karto po to LCKU atstovai pasakojo apie centrinės kredito unijos vaidmenį, skolinimo narėms kredito unijoms procedūrą, sąlygas ir reikalavimus, pristatė likvidumo, stabilizacijos fondus, vykdomą LKU grupės kredito unijų veiklos priežiūrą.

Jau rytoj svečiai iš Kazachstano svečiuosius Panevėžio ir Širvintų kredito unijose. Tegul tarptautinė kredito unijų draugystė auga, o gerosios patirties dalybos bus daugiau nei tradicija.

LCKU atstovai pristato centrinės kredito unijos vaidmenį ir veiklą
LCKU atstovai pristato centrinės kredito unijos vaidmenį ir veiklą
Atgal