Naujienos

Kredito unijos prisideda prie portalo „15min“ projekto „Versli šeima“: norime, kad verslams sektųsi ir jie klestėtų

versli-šeima-15min-verslas-kredito-unija-lku-kreditas-paskola

Kiekvienas verslas gali papasakoti unikalią istoriją. Nuo pradinės idėjos iki pirmo pardavimo, nuo mažo kambariuko namie iki visos parduotuvės. „15min“ projekto „Versli šeima“ rėmėja tapusi LKU kredito unijų grupė ragina šeimos verslus užpildyti projekto anketą ir pasidalinti savo istorija. Tai galimybė verslams būti išgirstiems ir plačiai pamatytiems.

Galbūt mintis įkurti verslą kilo ryte prie kavos puodelio? O galbūt nusprendėte įverslinti amatą, kuris jūsų šeimoje perduodamas iš kartos į kartą? Užpildykite anketą ir pasidalinkite istorija su „15min“ redakcija, kuri ja pasidalins su savo skaitytojais. Redakcija susisieks su unikaliausių istorijų autoriais bei aprašys jų šeimų verslus – kaip gimė verslas, su kokiais iššūkiais ar sėkmėmis susidūrė, kaip pavyksta išvengti konkurencijos ar kodėl jų verslas yra ypatingas. Penkis daugiausiai skaitytojų balsų surinkusius verslus vertins ir mylimiausią šeimos verslą išrinks komisija, kurioje dalyvaus ir projekto partneris LKU kreditų unijų grupė.

Pasak Lietuvos centrinės kredito unijos, prižiūrinčios LKU kredito unijų grupę, administracijos vadovo ir valdybos pirmininko Mindaugo Vijūno, 44 kredito unijas Lietuvos didmiesčiuose ir regionuose vienijanti unija jau 25-erius metus ypatingą dėmesį skiria smulkiam ir vidutiniam verslui, įskaitant ir mažus šeimų verslus.

„Reikšmingą dalį mūsų kredito unijų narių sudaro šeimos verslai. Taip pat turime aibę sėkmės istorijų, kai tie verslai po kelerių metų grįžta užaugę, stipresni ir planuojantys naujas investicijas. Kredito unijos iš kitų rinkos dalyvių išsiskiria artimumu bendruomenėms, kuriose veikia, o kiekvienas jų narys – tai individuali istorija, į kurią įsiklausoma ir atsižvelgiama, ieškant abipus geriausių finansinių sprendimų. Be galo džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokių verslų sėkmės, ir jaučiame atsakomybę reaguoti į jų patiriamus iššūkius, išreikšti tikėjimą naujomis idėjomis ir paskatinti šeimas jų imtis“, – sako M. Vijūnas.

Norime, kad jūsų verslams sektųsi ir jie klestėtų, tad kviečiame nedvejoti ir dalyvauti projekte „Versli šeima“. Nugalėtojai bus paskelbti tiesioginės transliacijos metu ir apdovanoti partnerių įsteigtais prizais.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

Atgal