Naujienos

Covid-19 akivaizdoje esame pasiruošę padėti Jums

lku-covid-pagalba-kredito-unijos

Jau ketvirtą savaitę besitęsiantis karantinas gerokai pakeitė iki šiol ramų ir prognozuojamą visų mūsų gyvenimą. Deja, vis dažniau girdime susirūpinimą keliančias žinias, apie veiklos vis dar neatnaujinančius verslus, į darbą negalinčius grįžti žmones, dalis kurių – neišvengiamai  susidurs ir su finansiniais sunkumais. Pagalbos ranką savo klientams ir nariams tiesia kredito unijos – visą Lietuvą plačiausiu tinklu dengiančios lietuviško kapitalo finansų institucijos.

Jei pirmosiomis karantino savaitėmis ne vienas puoselėjome viltis apie tai, kad veiklos ribojimai yra trumpalaikiai ir tiesiogiai kiekvieno iš mūsų nepalies, šiandien akivaizdu, kad karantinas ir ekonomikos atsigavimo procesas užtruks ilgiau nei daugelis tikėjosi. Todėl jau šiandien svarbu gerai įvertinti savo poreikius ir finansines galimybes, kruopščiai planuoti ne tik savo pajamas, išlaidas, bet ir atidžiai įvertinti turimus įsipareigojimus. Kredito unijos – arčiausiai Jūsų esanti finansų institucija, priklausanti ir valdoma tokių pat žmonių kaip ir Jūs. Esame įsipareigoję savo nariams ir visiems Lietuvos žmonėms, todėl geriau nei kas kitas galime suprasti Jūsų problemas, rasti ir pasiūlyti geriausiai Jūsų galimybes atitinkantį sprendimą. Žinome, kad ne vienas Lietuvos žmogus šiandien susiduria su neapibrėžtumu ir netikrumu dėl savo ateities, todėl kviečiame visus savo klientus susidūrusius su laikinu pajamų sumažėjimu ar praradimu kreiptis į savo kredito uniją. Už kiekvienos, net ir mažiausios unijos stovi LKU kredito unijų grupė, todėl turime galimybę ištiesti pagalbos ranką: iškilus bėdai – nedelskite, visas problemas kartu išspręsti bus lengviau.

Kredito unijos visoje Lietuvoje dirba. Nors, kaip ir daugelyje įstaigų, dalis mūsų dirba namuose, kai kurios unijos ar jų skyriai dirba trumpiau nei įprastai, kasdien esame pasiruošę padėti Jums. Kredito unijų darbo laiką ir kontaktus rasite paspaudę šią nuorodą. Atsakingai vertiname situaciją ir tikimės kuo greitesnio pavojaus atsitraukimo, todėl labai prašome: be reikalo neikite iš namų. Galbūt atsakymą į Jūsų klausimą galėsime pateikti telefonu ar elektroniniu paštu. Netgi daugelį dokumentų galime sutvarkyti be Jūsų fizinio dalyvavimo. Na, o jei vizitas į uniją neišvengiamas – susisiekę su mumis iš anksto – suteiksite mums galimybę maksimaliai pasiruošti, todėl atvykti užteks vos kartą. Saugokime vieni kitus: likime namuose!

Jei dėl Lietuvoje galiojančio karantino susidūrėte su finansinėmis problemomis ir negalite laiku sumokėti kredito įmokų bei:

  • turite būsto ar vartojimo paskolą ir netekote darbo arba Jūsų pajamos sumažėjo daugiau nei trečdaliu, arba
  • Jūsų verslo veikla sustabdyta arba veiklos apimtis apribota dėl paskelbto karantino, galite nedelsiant kreiptis į mus ir prašyti suteikti Jums iki 3 mėn. trunkančias kredito „atostogas“. Per šį laikotarpį galėsite mokėti tik einamąsias paskolos palūkanas, o išskirtiniais atvejais yra galimybė prie pasikeitusios Jūsų situacijos priderinti ir paties kredito grąžinimo grafiką.

Esame pasiruošę Jums padėti!

Atgal