Atgaukite 3 eurus, labai paprastai. Ar tai tikrai taip paprasta? Taip! Visada apsimoka mokėti internetu su „Mastercard“. Šį pavasarį – taip pat. Už tai net atgausite dalį pinigų.

Pirkdami ir mokėdami internetu už ne mažesnę nei 50 eurų sumą su „Mastercard“ kredito ar debeto kortele per toliau nurodytą terminą automatiškai atgausite dalį pinigų.

Jums tereikia nueiti į savo mėgstamą internetinę parduotuvę, atlikti pirkimą už ne mažiau nei 50 eurų ir už jį atsiskaityti „Mastercard“ kortele. Galite pirkti internetinėje parduotuvėje arba per prekybininko internetinę programėlę (kurioje kaip mokėjimo būdą esate išsaugoję „Mastercard“). Į jūsų sąskaitą bus automatiškai pervesta 3 eurus suma.

Tai ribotos trukmės pasiūlymas, galiojantis tik vieną kartą nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki birželio  16 d. Pinigai pervedami bankui atliekant automatinį pavedimą į sąskaitą, su kuria susieta jūsų kortelė. Akcija galioja „Mastercard“ kredito ir debeto kortelėms iš atrinktų bankų.

Grynųjų pinigų grąžinimo fondas yra ribotas, ir pirkiniai bus kompensuojami tol, kol bus lėšų.

Pasibaigus šiam laikotarpiui, sumokėti pinigai nebebus grąžinami, net jei bus tenkinami grąžinimo kriterijai.

Nepraleiskite progos – susigrąžinkite 3 eurus. Labai paprastai!

Dažniausiai užduodami klausimai

Norint dalyvauti programoje ir gauti pirkimo premiją, būtina atlikti pirkimą internetu už ne mažesnę nei 50 € sumą iš bet kurio vietinio ar užsienio internetinio prekybininko (e. parduotuvės) naudojant tą pačią „Mastercard“ debeto ar kredito kortelę.

Šioje programoje gali dalyvauti visos LIETUVOS CENTRINĖS KREDITO UNIJOS išduotos „Mastercard“ kredito ir debeto kortelės.

Pinigai pervedami bankui atliekant automatinį pavedimą į sąskaitą, su kuria susieta jūsų kortelė. Galite gauti fiksuotą 3 € premijos sumą.

Viena kortelė su unikaliu kortelės numeriu gali gauti vienkartinę ir ne didesnę nei 3 € premiją laikotarpiu nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki birželio 16 d.

Pasiūlymas galioja nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki birželio 16 d.

Paskutinė diena, už kurią dar galima gauti pirkimo premiją, yra 2022 m. birželio 30 d. Kortelės naudotojai turi teisę gauti premiją tik vieną kartą.

Viena kortelė su unikaliu kortelės numeriu gali gauti ne didesnę nei 3 € premiją vieno mėnesio laikotarpiu, nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki birželio 16 d.

Ne. Galite atsiskaityti internetu kortele per mobilųjį įrenginį, išmanųjį laikrodį, stacionarų kompiuterį ar planšetę.

Programa apima visas internetu atliktas mokėjimo operacijas su bet kuriuo vietiniu ar užsienio internetiniu prekybininku, naudojant „Mastercard“ korteles iš dalyvaujančių emitentų. Operacijos, kurios programoje nedalyvauja, išvardytos skyriuje „Sąlygos“.

Ne. Pinigus atgausite automatiškai, jei esate dalyvaujančios kortelės naudotojas ir atitinkate premijos gavimo reikalavimus.

Teisę į premiją galite prarasti: jei pažeidžiate sutarties su kortelę išdavusiu banku sąlygas; jei pirkimas, kurio pagrindu suteikiama premija, atšaukiamas; jei pažeidžiate bet kurias šios programos sąlygas; arba jei uždarote savo sąskaitą ar kortelę.

Išsimokėtinai apmokama operacija skaičiuojama vieną kartą tą mėnesį, kurį ji buvo atlikta, neatsižvelgiant į įmokų skaičių.

Banko išraše bus nurodyta, kad grąžinamos sumos siuntėjas yra „Mastercard cashback”.

Sąlygos

Atsakomybės apribojimas:

Pirkimo premijos pasiūlymas galioja reikalavimus atitinkantiems pirkimams internetu už ne mažesnę nei 50 EUR sumą, atliktiems naudojant „Mastercard“ kortelę iš atrinktų Lietuvos bankų. Mokėjimo operacija turi būti atlikta nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki birželio 16 d.– paskutinė operacijos data, kuriai taikoma pirkimo premija, yra 2022 m. birželio 30 d. Pinigų grąžinimo suma yra fiksuota ir lygi 3 EUR, neatsižvelgiant į 50 EUR viršijančią operacijos sumą. Pasiūlymas galioja tik vieną kartą vienam kortelės turėtojui kampanijos laikotarpiu.

Grynųjų pinigų grąžinimo fondas yra ribotas, ir pirkiniai bus kompensuojami tol, kol bus lėšų.

Pasibaigus šiam laikotarpiui, sumokėti pinigai nebebus grąžinami, net jei bus tenkinami grąžinimo kriterijai.

Prekybininkų kategorijų, kurios nėra įtrauktos į pasiūlymą, sąrašą ir daugiau informacijos apie konkrečias su kampanija susijusias sąlygas rasite žemiau pateiktoje informacijoje.

 Galioja nuo 2022-5-16

„Mastercard“ mokėjimo ir apdovanojimų gavimo programa Lietuvoje

Programos kampanijos taisyklės (toliau – „Taisyklės“)

Įvadas. MASTERCARD EUROPE SA, registracijos adresas Chaussee de Tervuren 198 a, Waterloo, Belgija, įmonės kodas 0448.038.446 (toliau – „Mastercard Company“), kaip užsienio juridinis asmuo Lietuvoje pristato „Mastercard“ mokėjimo ir apdovanojimų gavimo programą (toliau – „Programa“).

Programa prasideda 2022 m. gegužės 16 d. ir baigiasi 2022 m. birželio 16 d. (paskutinė galima mokėjimo operacijos data) / 2022 m. birželio 30 d. (paskutinė pinigų išmokėjimo data).

Apibrėžtys. Šiose sąlygose vartojami tokie terminai:

„Sąskaita“ – Kortelės sąskaita (jei yra), atidaryta Emitento kortelės turėtojo vardu.

„Sutartis“ – Emitento kortelės turėtojo ir jos Emitento sutartis dėl Kortelės išdavimo.

„BIN“ – banko identifikacinis numeris.

„Kortelė“ – „Mastercard“ debetinė kortelė (įskaitant debetines komercines korteles), išduota fizinio asmens vardu, turinti „Mastercard“ bendrovės prekės ženklą ir išduota Emitento. Ši Kortelė nėra nepapildoma išankstinio mokėjimo kortelė, kurią išduoda bankas ar kita mokėjimo įstaiga.

„Premija“ – kredito operacija, kurią pagal šią programą gali gauti emitento kortelės turėtojas.

„Tarptautinis prekybininkas (elektroninė parduotuvė)“ – bet kuris prekybininkas, registruotas ne Lietuvoje, tvarkantis mokėjimus kortelėmis ne Lietuvoje.

„Vietinis prekybininkas“ – bet kuris prekybininkas, registruotas Lietuvoje, tvarkantis mokėjimus kortelėmis Lietuvoje.

„Tinkamas (-i) pirkimas (-ai)“ – bet kokie pirkimai internetu, t. y. pirkimai, atlikti internetu su Kortele pagal šias Taisykles.

„Raštu“ – bet kokie rašytiniai pranešimai, taip pat ir elektronine forma (pvz., el. laiškai).

„Emitentas“ – Kortelę išdavęs bankas ar kita mokėjimo įstaiga, t. y.: LIETUVOS CENTRINĖ KREDITO UNIJA

„Emitento kortelės turėtojas“ – fizinis ar juridinis asmuo, kurio vardu Emitentas atidaro Sąskaitą.

„Mastercard“ bendrovė – įmonė MASTERCARD EUROPE SA.

„Programa“ – „Mastercard“ mokėjimo ir apdovanojimų gavimo lojalumo programa Lietuvoje, leidžianti gauti premiją už reikalavimus atitinkančius pirkimus.

„Svetainė“ – tinklalapis www.mastercard.hr.

Registracija ir Premija (pinigų grąžinimas). Programos metu atlikęs reikalavimus atitinkantį pirkimą, Emitento kortelės turėtojas turi teisę dalyvauti šioje Programoje, priimti šias Taisykles ir gauti rinkodaros paskatą (premiją) pagal Taisykles (kaip apibrėžta toliau).

Atlikus pirkimą internetu už ne mažesnę nei 50 EUR sumą (arba kitą šią vertę atitinkančią sumą, jei mokėjimo operacija apmokama kita valiuta), į Kortelę bus pervesta 3 EUR Premija (fiksuotas, vienkartinis pinigų pervedimas).

Siekiant išvengti abejonių, apribojimai, susiję su pirkimais iš Vietinių ir Tarptautinių prekybininkų internetinių parduotuvių atsiskaitant Kortele, priklauso tik nuo kiekvieno Emitento.

Operacijos, kurios nepatenka į Programą:

„MoneySend Intracountry“, „MoneySend Intercountry“, „MoneySend Funding“, neautomatiniai pinigų išmokėjimai – kliento finansų įstaiga, automatiniai pinigų išmokėjimai – kliento finansų įstaiga, mokesčių mokėjimai, azartinių lošimų operacijos, pinigų pervedimas – prekybininkas, kvazipinigai – klientų finansų įstaiga, kvazipinigai – prekybininkas, prekės ir paslaugos – kliento finansų įstaiga, mokėjimo operacija, mokėjimo operacija – prekybininkas, POI finansavimo operacijos (išskyrus „MoneySend“), azartiniai lošimai – žirgų lenktynės, šunų lenktynės, nesportiniai internetiniai azartiniai lošimai, PSP – nario mokėjimo operacija, nuotoliu saugomos vertės papildymas, nuotoliu saugomos vertės papildymas, azartinių lošimų operacija, pinigų pervedimo prekybininkas / „Visa“ pinigų pervedimo OCT, narių finansų įstaigų prekės ir paslaugos / „Visa“ pinigų pervedimo OCT.

Teise gauti Premiją pagal šią Programą Emitento kortelių turėtojai gali pasinaudoti tik kartą per kiekvieną Programos laikotarpį.

„Mastercard“ bendrovė nebus atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, kuri kyla dėl bet kokios sąveikos tarp Emitento kortelės turėtojo ir Vietinio ir (arba) Tarptautinio prekybininko ar Emitento, kiek tai susiję su reikalavimus atitinkančiais pirkimais.

3,00 EUR sumą kaip individualų atlygį į kiekvieną Emitento kortelės turėtojo Kortelę perves Emitentas.

Dalyvavimas. Norėdami dalyvauti Programoje, Emitento kortelės turėtojai turi laikytis Sutarties nuostatų ir šių Taisyklių. Be to, Kortelė, kuria Emitento kortelės turėtojas užsiregistruoja Programoje, turi būti aktyvi. Jei Emitento kortelės turėtojo Emitentas šią Kortelę atšaukia arba užblokuoja, dalyvavimas Programoje gali būti sustabdytas. „Mastercard“ bendrovė gali atšaukti Emitento kortelės turėtojo dalyvavimą Programoje ir atšaukti bet kokią jau uždirbtą Premiją (išskyrus Premiją, kuri jau buvo sumokėta į Emitento kortelės turėtojo sąskaitą), jei Emitento kortelės turėtojas nesilaiko Taisyklių.

Informacija. Emitento kortelės turėtojas gali patikrinti gautą Premiją bet kuriuo įmanomu Emitento suteiktu būdu (pvz., per mobiliąją bankininkystę, internetinę bankininkystę, elektroninį išrašą).

Teisių gauti Premiją sustabdymas. Tam tikromis aplinkybėmis Emitento kortelės turėtojai gali netekti teisės gauti Premiją.

Premija gali būti nedelsiant atšaukta vienu iš šių atvejų: Emitento kortelių turėtojai pažeidžia Sutarties su Emitentu nuostatas; reikalavimus atitinkantis pirkimas atšaukiamas; Emitento kortelių turėtojai pažeidžia bet kurią šių Sąlygų nuostatą.

Sustabdymo trukmę ir sąlygas nustato „Mastercard“ bendrovė. Emitento kortelės turėtojo prašymu Emitentas privalo pranešti Emitento kortelės turėtojui apie Premijos mokėjimo atšaukimą arba teisės gauti Premiją sustabdymą.

Dalyvavimo nutraukimas. Sąskaitos arba Kortelės uždarymas bus laikomas Emitento kortelės turėtojo noru nutraukti dalyvavimą Programoje. „Mastercard“ bendrovė turi teisę bet kuriuo Programos metu nutraukti Emitento kortelės turėtojo dalyvavimą Programoje.

Pakeitimai ir nutraukimas. „Mastercard“ bendrovė gali bet kuriuo metu atlikti bet kokius šių Taisyklių pakeitimus. Tokie pakeitimai skelbiami Svetainėje. Pakeitimai įsigalioja iš karto po atitinkamos informacijos paskelbimo Svetainėje, išskyrus atvejus, kai Svetainėje nurodoma kitaip.

„Mastercard“ pasilieka teisę nutraukti Programą, jei susiklosto tokios aplinkybės, kurių „Mastercard“ negalėjo tikėtis, numatyti, išvengti ar pašalinti, pvz., stichinės nelaimės, epidemijos, pilietiniai neramumai, karas, vyriausybės veiksmai vykdant įsipareigojimus ir t. t., ir tokios aplinkybės, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai paveikia finansų rinką ir valiutų stabilumą. Nuostatų atskiriamumas – jeigu kuri nors šių Taisyklių nuostata ar kokia nors jos dalis paskelbiama neteisėta, negaliojančia ar neįgyvendinama, tokia nuostata atskiriama nuo šių Taisyklių ir neturi įtakos kitų nuostatų teisinei galiai ir įgyvendinamumui. Šios Taisyklės pakeičia visus ankstesnius susitarimus, skelbimus ir pareiškimus, susijusius su Programa. Jei bet kokia Programos informacija prieštarauja šioms Taisyklėms arba jas pažeidžia, tuomet pirmenybė teikiama Taisyklėms, jeigu nenurodyta kitaip. Jeigu „Mastercard“ bendrovė nepasinaudotų kuriomis nors iš savo teisių pagal šias Taisykles, tai nereiškia, kad ji tokių teisių atsisako.

Taikytina teisė ir kalba. Šios Taisyklės sudarytos lietuvių kalba ir reglamentuojamos Lietuvos įstatymais.