Paskolos

Pinigų skolinimasis, padedantis greičiau pasiekti savo tikslų, užpildantis spragą tarp pajamų ir išlaidų, tapo įprasta mūsų gyvenimo dalimi. Išmintingai ir apgalvotai naudojama paskola pagerina Jūsų finansinę padėtį. Galite rinktis – investuoti į vertingą ir saugų turtą: šeimos būstą, pasiskolinti pinigų automobiliui, buities prekėms įsigyti ar paimti paskolą kelionei atostogų metu.

Kredito unijų paskolos šviesiam gyvenimui!

Kokios rūšies paskolą imti?

Kredito unijose galite gauti įvairias paskolas, todėl labai svarbu pasirinkti geriausiai Jūsų tikslus ir gyvenimo būdą atitinkantį paskolos tipą.

Asmeninė/vartojimo paskola

Daiktams ar paslaugoms įsigyti skirta paskola, dažniausiai užtikrinama laidavimu ar turto įkeitimu ir grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis. Paskola gali būti grąžinama anksčiau termino.

Verslo paskola

Paskola, skirta smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Priklausomai nuo to, kokiam verslui paskola suteikiama, ji gali būti grąžinama įvairiais būdais – įmokas mokant lygiomis ar mažėjančiomis dalimis arba palūkanas mokant kas mėnesį, o paskolos sumą grąžinant pasibaigus paskolos terminui.

Žemės ūkio paskola

Paskola, skirta žemės ūkiui finansuoti. Paskola gali būti grąžinama įvairiais būdais – įmokas mokant lygiomis ar mažėjančiomis dalimis arba palūkanas mokant kas mėnesį, o paskolos sumą grąžinant pasibaigus paskolos terminui.

 Studijų paskola

Paskola, skirta studijoms apmokėti. Pinigai pervedami tiesiogiai mokslo įstaigai pagal nurodytus rekvizitus.

Būsto paskola

Paskola, skirta būsto pirkimui ar renovacijai. Galima rinktis fiksuotas ar kintamas palūkanas. Paskola išduodama ilgesniam laikotarpiui, ją grąžinant lygiomis dalimis.

Ekstra atvejo paskola 

Pajaus dydžio paskola, suteikiama iš karto užpildžius prašymą. Skirta trumpam laikotarpiui – nuo 1 iki 3 mėnesių. 

Atnaujinta: vasario 9, 2012 @ 10:37

Sužinok kada vyksta visuotinis narių susirinkimas tavo kredito unijoje

Perskaičiuota sąžiningai